| Mark_Resteu_2000 a întrebat:

Hey! Am primit global cooldown pe csgo :"Majorly disruptive" si nu am folosit hack.
Pot sa fac ceva sa mi-l scot sau sa-i contactez pe cei de la steam ca sa mi-l scoata (daca pot sa mi-l scoata) caci nu am folostit hack si nu mi se pare corect sa ma gandesc ca banii cu care am platit csgo-ul au fost aruncati pe geam in 2 saptamani.
Va rog ajutor! big grin

4 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Cred ca poti trimite un ticket

| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| qq221133 a răspuns:

Haide ca te cred ca n-ai hack :p, nu poti sa faci nimic daca Valve iti da Global Cooldown, gata ti-ai pierdut banii :3, crede-ma Valve nici daca esti Dumnezeu, nu-ti dau unban daca nu joci profesionist si a fost o greseala in sistem... deci nu ai absolut nici o sansa sa mai joci cs pe contul tau Q_Q! Sper ca te-am ajutat :3!