| ultimafitza a întrebat:

Hey am si eu o intrebar : cand se redeschide metin 2 united aproximativ cand? dau funda love struck'!

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

LUME LUME!
Se va redeschide metin2 united
Jocul va avea o alta forma si este proiectat de o lata echipa dar va fi un omagiu jocului
sietul este urmatorul:
www.metin2-united.com
este inca in dezvoltare dar va fi asemanator cu united
data la care se va deschide registerul si poate si downloadul este de 09/04/2011
momentan puteti intra pe site dar nu puteti face nimic
pentru a vedea progresul sietului, intrati pe acest forum:
http://csharp-dawn.de/index.php?page=Thread&threadID=6
PS: Funda :D?

1 răspuns:
| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Nu se mai deschide nici odata s-a inchis definitiv asa ca te sfatuiesc sa joci metin 2 gx si daca vrei te cresc eu cu un prieten pe regatu albastru pe mine ma cheama bogdanandrei (in joc)