| Flory16 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare am descarcat sims 2 dp net si cand am vrut sa il instalez mi-a cerut un cod si nu stiu de unde sa il iau cv idei?

Răspuns Câştigător
| Andree67 a răspuns:

Buna Flory! Ca sa poti sa-ti instalezi Sims 2, Sims 3 sau altele trebuie sa iti cumperi baza, adica CD-ul, unde iti scrie codul, nu-i adevarat, nu-l gasesti pe net decat daca esti chiar foarte priceput in ale calculatorului, pentru ca nimeni nu-ti da codul asa usor la google..., in cazul in care nu gasesti nici CD-ul, descarca-ti pur si simplu varianta "demo" unde ai o limita de jucat, dar in acelasi timp nu iti cere codulhappy!

1 răspuns:
| Flory16 explică:

Ana un site imi poti recomanda?