| LoveMaBabe a întrebat:

Hey! Am si eu o problema in Sims 2. Nu pot sa ma joc deoarece nu se incarca, apoi se inchide si imi apare o casuta in care scrie: "The aplicationa has crashed. The application will now terminate.".
Ce are? Funda!:*

3 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Sti sa faci un update de driver video? big grin

| RamonaRay a răspuns:

Buna!
Da click dreapta pe ts2[stii tu iconul], apoi dai la casuta unde scrie target text box acolo dupa C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2\TSBin\Sims2.exe sau ceva de genul ar trebui sa apara si scrii -r1024x768 apoi dai click apply si eroarea va dispareahappy
Funda?

| LoveMaBabe explică (pentru RamonaRay):

Unde e iconul "ts2"? iar daca intru pe sims2.exe intra in joc. Nu ma pricep foarte bine happy