| Sn1p3r323 a întrebat:

Hey,cardul meu sd nu imi mai da voie sa pun lucruri in el sau sa sterg,in telefon imi da o eroare iar in calculator se sterg dar cand pun cardul inapoi in telefon tot acolo sunt,apropo am doar muzica, si vreau sa pun mai multe

2 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie, si din cate stiu nu prea mai ai ce sa ii faci, doar sa iti cumperi unul nou.

| Sn1p3r323 explică (pentru EMKing):

Am rezolvat, am vazut pe YT, il bagi in adaptor si are un buton de incuiat, si ramane cardul asa chiar daca il scoti din adapter, ii dau unlock si stergi tot din el