| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa stochez muzica pe telefon cu cardul de memorie de pe calculator/laptop?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Introduci cardul in laptop, il cauti in my computer si cu copy pui melodii!

| ZOON a răspuns:

Pai la cardul pe care u il ai ii trebuie un asa zis adaptor adica acest card se introduce in adaptor ca mai apoi adaptorul sa intre in pc succes

| supergeniu a răspuns:

Cu cablu de date ori cu cititor de card... bagi cardul in cititor iar cititoru in calculator/laptop. dai fundita?

| ionnelu a răspuns:

Pai de obicei ai un cablu USB care il conectezi la telefon. Daca nu vezi ca exista sloturi de microcard (carduri cum sunt cele pentru aparat foto). Daca nu ai slot la calculator pentru carduri, pune microcardul in slotul de card (vezi ca majoritatea cardurilor de aparat foto are). Baga cablul de la ap foto in calc. si pune pe card.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am bagat cardul in adaptor dar pe urma? N-am reusit sa pun muzica.