| raresbarbier a întrebat:

Hey ce parere aveti despre jocul gta san adreas

Răspuns Câştigător
| I0nUtZ26 a răspuns:

Jocu e din 2005 nu din "2006-7" Si e destul de bun pentru anul 2005 numai ca grafica e cam la pamant (cred eu) dar in rest jocul e fain e totul aproape ca in realitate in el! Da incearca si Sa-Mp (San Andreas Multi-Player) E Super! big grin

2 răspunsuri:
| KingMidas a răspuns:

Man,cum adica? tu nai o parerere? adica jocu s-a inventat in 2006-7

| GinGinHan a răspuns:

Jocu e destul de vechi, eu personal iti recomand sa il joci pentru ca este genial. Dupa ce l-ai jucat in singleplayer poti sa il incerci si in multi player adica ( samp )