| Stefbr a întrebat:

Hey cine joaca Metin2 Earth? Am instalat jocul si cand intru imi da "DTETECT_SPEED_HACK" am facut tichet si mi-a spus sa opresc antivirusul sau sa il dezinstalez. Am incercat ambele variante si tot nu merge. Poate sa fie de la componentele PC ului meu? Care sunt cerintele?

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

De la PC nu e nu te teme am bagat metin2ro pe un pentium 3, 126mb rami si placa video 56 parca si mergea greu dar nu mi-a dat eroare
nu e de la pc metinul ala e dus

| mitica11 a răspuns:

Nu.Asta e de la mt2earth.Are un hack pus in folder.Ce metinsmug>>>>