| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cum este jocul Slender e ceva de el?

4 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Este super daca il joci cu un prieten/a langa tine laughing sa radeti cand il vedeti sau la a 6-a pagina cand trebuie sa stai in suspans... Oricum este destul de greu (zic eu)de la a 6-a pagina in colo...

| Andy2013 a răspuns:

Daca esti fata nu ti-l recomand din cauza ca o sa te sperii de te p**i pe tine.

| RazvanStefan a răspuns:

Deci esti intro padure/oras abandonat ceva. Si omul slender i-a omorat pe toti. Tu esti cu o lanterna si cauti niste hartii pe acolo si trebuie sa ai grija sa nu te omoare slender. Cauta un gameplay pe net sa vezi mai multe happy

| Ady125 a răspuns:

Pai e fain
Ideea e ca trebuie sa cauti toate hartiile(notes) si slender sa nu te prinda
E nasol pentru ca el poate fi oriunde
si este tot timpul cu ochii pe tine.
Scary...laughing

In primul rand nu uita ca lanterna trebuie sa fie mereu aprinsa
In al II-ilea rand, dupa ce ai luat pagina 6/8 nu te uita in spate, caci Slender fix in spatele tau.