| anonim_4396 a întrebat:

Hey! big grin Am o problema cu jocul Amnesia: The Dark Descent.
L-am instalat, si cand am dat pe Launch Game imi apare o eroare cu mesajul: FATAL ERROR: Renderer #0 could not be intialized! Make sure your graphic card drivers are up to date. Check log file for more information.
Tin sa mentionez ca am Windows 7, placa Intel HD Graphics, iar calculatorul e nou, deci dupa parerea mea nu ar fi problema de aici big grin
A mai intampinat cineva aceasta problema? Cum ati rezolvat-o?
Multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

Pai am primit asta nu e de la placa video incearca sa reinsalezi jocul din nou. si va merge. daca nu vezi sa nu fie de la placa HD ceva...