| CyBeRnEtIkbLoods a întrebat:

Astazi mi-am luat amnesia the dark descendent si imi da o eroare cu not enough drawbuffers supported! Make sure your graphic card drivers are up to date! am luat driver 175.19 getforce pentru ca eu am placa video nVIDIA getforce graphics card fx5500 mi-am luat-o ieri si am deschis amnesia se deschide normal dau launch game apare negru iese si imi da eroarea! Va rog ajutati-ma dau funda! Sunt mai greu de cap explicati-mi asa normal.MULTUMESC DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa aia video a fost lansata prin 2003- 2004 daca estimez bine. Ti-ai luat-o tu ieri, dar ea e veche din fabricatie, adica e depasita ca performanta de noile aplicatii si jocuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea e nimic de explicat, p.v. e prea veche ca sa duca jocul...

| CyBeRnEtIkbLoods explică (pentru anonim_4396):

Mi-am luat-o ieri cum sa fie veche...

| anonim_4396 a răspuns (pentru CyBeRnEtIkbLoods):

Placa aia video a fost lansata prin 2003- 2004 daca estimez bine. Ti-ai luat-o tu ieri, dar ea e veche din fabricatie, adica e depasita ca performanta de noile aplicatii si jocuri.