| AlexPetrascu1998 a întrebat:

Hey,daca vreau sa fac un trade cu un prieten zice "Nu poți face schimburi cu AndreiFTW pentru că ți-ai anulat recent toate ofertele de schimb."

Răspuns Câştigător
| iron86 a răspuns:

Probabil vorbesti de trade-uri pe steam asa ca hai sa te ajut.
1.Probabil ti-ai schimbat adresa de email recent.
2.Probabil ti-ai schimbat parola recent.
3.Probabil te conectezi depe un alt PC.
4.Nu au trecut cele 7 zile de cand t-ai logat depe alt pc sau ai schimbat pw sau email! Asa ca trebuie sa mai astepti pana poti.
5. Poate ca "AndreiFTW" are vreo problema dintre una din cele de mai sus.
6.Probabil nu ai STEAM GUARDUL pe telefon si trebuie sa astepti 15 zile dupa ce faci un schimb ca itemele sa ajunga din inv tau in inv lui.