| PantaziuAndrei a întrebat:

Am apasat din graseala pe ceva la steam trade si imi zice cand vreau sa fac un trade Nu poți face schimburi cu... pentru că ți-ai anulat recent toate ofertele de schimb.Cum pot sa scut sau sa scat de chestia asta?

5 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu cred ca a inteles cineva ce ai scris.
Deci...pe ce ai apasat din greasala?
** Dupa ce am cautat pe steamcommunity am gasit:
If you cancel lots of trades you could be put on a 7 day cooldown.
Traducere: Daca anulezi multe trade-uri, ai putea fi pus într-un cooldown de 7 zile.

Daca nu e asta, incearca sa imi explici mai bine.

| PantaziuAndrei explică (pentru TrustMeIKnow):

Cum te cheama pe srteam ca sa vorbim pe privat sau pe Facebook?

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru PantaziuAndrei):

ViralNico, poza cu o. pisica

| PantaziuAndrei explică (pentru TrustMeIKnow):

Nu te.am gasit eu sunt pe steam:andreijoaca34 poza cu 2 buci

| PantaziuAndrei explică:

Scap