| MariusA99999 a întrebat:

Hey, dau funda... Am pe pc un procesor de 3.9 GHz, 6 GB ram DDR3 si 2 GB placa video.
Mi-ati putea spune si mie niste jocuri de shooter si niste simulatore auto?
P.s.: fara CS, Call of Duty, Scania truck driver simulator sau Euro truck simulator happy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| cosmin765 a răspuns:

Uite aici frate :max payne 3, mafia 2, gta 4, farcry 4, a si ai mai putea sa-ti faci wwe 2015 cu programul dolphin emulator.te rog funda sunt incepator

1 răspuns:
| aninominatus a răspuns:

Medal of Honor, NFS.