| alex_7352 a întrebat:

Hey imi puteti spune care ar fi mai folositor aparatul foto sau telefonul de ce?/

2 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ele... daca esti fotograf doara nu faci poze cu telefonul. Daca vrei si camera si telefon ia-ti Xperia X10, S.E. Vivaz sau Nokia N8 fiindca au camera excelenta.

| Valy576 a răspuns:

Hei alege telefonul ca poti face poze si cu el poti sati bagi muzica jocuri ai de toate poti vb cu multe persoane crede-ma e super telefonul aparatu e cam praf fundita? si ia-ti unu cu touch screen daca vrei e super bun funda? ma rog stiu ca nu am raspuns prea ok dar cum vrei u