| samynța a întrebat:

Hey! Joc webkinz de 2 ani, si am uitat numele si parola, email nu am pus deoarece, nu era cand mi-am facut contul sa bag email-ul parintelui, parca... contul e de pe vremea lui NiNI acum 2 ani, daca nu ma insel thinking Tin foarte mult la el, am notat in telefonul meu dar nu ii mai merge touch-ul si nu cred ca mai am... de asemenea si codul, tot acolo, si codurile, toate le-am pierdut. Ce pot face sa-mi recuperez contul? Funda + vot, la cel mai bun raspuns, si cel care merge. Vot, la restul. Astept raspunsuri, devodate, si serioase, rapid. Multumesc, anticipat! :**.

Răspuns Câştigător
| ELEMENT3110 a răspuns:

Si eu am vrut sa joc dar s-a schimbat tot si daca nu iti mai sti codul cauta hartiuta de la webkinz.Si emailul e o mare problema.

Am vrut si eu sa intru ieri dar nu mai stiu emailul(fatal error )! Scuza-ma ca iti spun asta dar daca nu mai sti acestea 2 n-ai cum sa mai intri sau sa faci ceva.(poate reusesti cu telefonul acela )

1 răspuns: