| Robert31231 a întrebat:

Hey lume am o intrebare pentru care ofer funda: Am cont steam, vreau sa imi cumpar jocul "The Forest" nou aparut, daca imi reinstalez windows-ul il mai am pe steam sau trebuie sa il cumpar din nou? Chiar m-ati ajuta enorm si dupa cum v-am spus dau funda.

Răspuns Câştigător
| Tom36 a răspuns:

Da, il ai pe Steam. Poti sa instalezi jocurile de pe Steam pe oricate calculatoare vrei.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Il ai pe Steam acolo, stai linistit in privinta asta!

| Robert31231 explică (pentru neluL):

Multumesc enorm, imi pare rau ca nu am putut da funda la toti, i-am dat lui Tom pentru ca a reusit sa raspunda mai devreme. Sper sa nu iti fi lasat o impresie proasta.

| neluL a răspuns (pentru Robert31231):

Stai linistit! big grin