| Florinut1009 a întrebat:

Hey lume cine stie un site adica un forum de unde pot dowloada hackuri pentru metin2 sau daca aveti voi un swichbot si il puneti pe un site il vreau si eu va rog... Fara keyloger sau alte prostii si dau funda la cel care merge, am nevoie de el pentru Metin2 Dinasty

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Am eu 1 da are virusi daca folosesti starterul de 64 bit cel de 32 nu stiu daca are ca nu l-am folosit si nu il deteaza daca il scanezi doar daca intri in el.
Isi face bine treaba.