| Luke21Rules a întrebat:

Hey lume! ma puteti ajuta cu ceva? acum cateva zile m-am apucat sa fac server de counter strikehappy mi-au mers toate configuratiile si programele dar oamenii care vor sa intre zic ca le apare failed to load server sau ceva de genu nu stiu dc nu merge.thinking Va rog daca puteti sa ma as fi si recunoscatorbig grin.By3

2 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Si eu am patit tot la fel mi-am dat admin mi-am pus amxmod etc si le-am dat sv la prieteni sa intre si ziceau ca nu merge eu am ip static de aia cred ca nu merge dar am uitat cum sa faci ca sa vezi ce ip ai static sau dinamic dupa cate stiu daca ai dinamic se schimba pa

| Luke21Rules explică (pentru Noitrex):

Eu am ip dinamic dar tot daca il schimb nu merge I don't know what happenthinking