| goteEND a întrebat:

Mi-am facut un server de counter strike 1.6 de surf. Am router si am observeat ca nimeni nu se poate conecta la el.Iam facut port forwarding sau ceva de genu exact cum zice acolo si iar nu merge sa se conecteze nimeni la el. E ciudat ca prima oara cand mi-o dat cineva un server a mers sa intre lumea pe el si a doua zi nu a mai mers.sad Daca ma puteti ajuta va multumesc si va dau funda!big grin

1 răspuns:
| DudarsharDudarel a răspuns:

Trebuiesc deschide cateva porturi nici eu nu stiu ce trebuiesc deschise am tp link nu stiu ce trebuiesc deschise ca vreau si eu sa fac crying cauta un expert care stie sa foloseasca rooteru si se pricepe la proturi sad