| TheRomanianGuy a întrebat:

Hey,Ma intrebam cum micsorez sau maresc o imagine in photoshop cs6?

Adica cand incerc sa combin doua imagini.

De exemplu:vreau sa i-au capu de la un om si sa-l pun la alta persoana dar nu se potriveste cum il maresc sau micsorez sa se potriveasca

DAU FONDA!

Ioooi prea multe detalii

Răspuns Câştigător
| ValentinCN a răspuns:

Raspuns la intrebarea ta cu transformarea gasesti aici: http://lectii-photoshop.com/invata-instrumentul-photoshop-transform/
Pentru ca sa para poza cat mai reala, iti recomand alte tutoriale din acel site din categoria lucru cu fotografii