| DennyD13 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care stiu cat de cat sa lucreze in Photoshop Dupa ce decupez o persoana cum pot sa micsorez aceea imagine cu persoana decupata?

P.S Am Photoshop C.S 6 Multumesc

Răspuns Câştigător
| ALSI a răspuns:

Clik pe imagine, apoi apesi Ctrl + T si faci la ce dimensiune doresti.

2 răspunsuri:
| αηαxoЯ a răspuns:

L-ai cumparat sau l-ai downloadat de pe net? Imi place forte mult sa editez poze, dar nu am avut nici o data placerea sa lucrez in acest program. Imi poti spune si mie cateva detalii, te rog frumos. puppy dog eyes

| DennyD13 explică (pentru αηαxoЯ):

Buna! Daca vrei sa iti spun cum am facut rost de photoshop, te rog adauga id meu:denysa_love_crazy23, pentru ca imi este greu sa iti spun intr-un singut mesaj! happy