| xXLegendBekZxX a întrebat:

Hey, neata, ce faceti? As vrea si eu sa va intreb ceva. S-ar merita sa cumpar WWE '12. Adica am inteles ca este super jocul, dar nu stiu sigur daca merita banii. Voi ce credeti? Funda la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| StaRPoP a răspuns:

Da eu zic ca e super l-am vazut la un prieten pe 2011 si ala era asa interesant grafica super eu ti-l recomand pe 2012 pentru ca la ce am vazut in versiunea 2011 cred ca 2012 e simai si. FUNDA PLS

1 răspuns:
| Bogdan2012TPU a răspuns:

Da-l jos de pe net sau daca nu a aparut inca mai asteapta unpik