| ingeras_3699 a întrebat:

Buna as vrea sa etichetez niste poze cum ar fi o poza cu toata clasa intelegeti cum? A si poza sa fie de aia cu desene doar ca nu stiu cum sa etichetez pozele nici unde sa gasesc astfel de poze ma ajutati? Va roggggggggggsad.

2 răspunsuri:
| scumpika89 a răspuns:

Daca tii salvata deja pe fb atunci dai la poza si acolo jos iti scrie eticheteaza fotografia acolo apesi si dupa mergi la persoana pe care vrei so etichetezi si acolo o sa-ti apara si scrii numele pe care vrei sa il etichetezi daca nu ai salvat poze si nu stii cum mergi la profilul tau de fb si acolo jos scrie "Stare" laga el scrie fotografii si apesi acolo scrie incarca fotografii/video apesi acolo si iti cauti poza si o postezi mult noroc

| DoarEuSiRestul a răspuns:

Da cauta pe google si salveaz-o si apoi ti-o bagi pe facebook si jos in colt scrie "eticheteaza fotografia" si dai acolohee hee bafta:X