| lolas23 a întrebat:

Vreau si eu o porecla la numele alina.happy
nu vreau alinutza.alinu stiu. ali.happyca astea le-am avut si m-am plictisit de ele
pentru cele mai bune porecle funda

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Pana la urma o sa te plictisesti de toate, asa ca n-are rost sa te poreclim noi.Mai ales ca nici nu te cunoastem.

18 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Alina ceea alintata

| aneta a răspuns:

Lina, Utza, Linutza, Aiytongue

| Smiley a răspuns:

PAi:Lina,InnaAlinutsa Bulinutsa
Alinu`
Alynell,Alunna,Allinik,Alisha,Lii,Aluu',Lya,Lillyth, Alice, Lia.Cam atat. Funda?happy

| Nousername a răspuns:

Adrenalina.(AdrenAlina)
Aly
Ale
Aline

| Anonime a răspuns:

Lina,Ala,Ina alinu stiu, alinca...Dar cred ca cea mai tare e LINA!

| SEBASTIANDER a răspuns:

Alinaria,alina-star alins,alinuca,alys, alines(nume smecher din elvetiawinking ) alineres, alinocora. sper ca te-am ajutat

| Kazumy a răspuns:

Alip,alky

| TheHoRror a răspuns:

Aly,Lyna,Lya,Ina,Al,Lee,Alinuts,Linuts,Lilith,Alii,Ly

| adi_9709 a răspuns:

Alinitza,aluna,alunita,lily!

| victor333 a răspuns:

Bulina,bulinutza...

| AlexFOCA a răspuns:

Aya alia sau incearca altele da sa fie mai mult vocale
asa e mai frumos la fete

| alinalowe12 a răspuns:

Pai o intrebare buna merge si aleviatte -in engleza ....sau lina

| Danutza_9637 a răspuns:

Alintus, alinus, alinacika, alinuta... sper sati placa...

| DJ_8334 a răspuns:

Dragutzza se portriveste de minune bafta.nu ma supar daca imi dai fundahappy

| Paulla230299 a răspuns:

Pisylaughinglaughing Scuze am o prietena pe nume Alina si ii zic pisilaughinglaughingSa nu iti para ciudat. Funda?

| Diana45 a răspuns:

Alina maria citeste marina

| Alina128 a răspuns:

All
Alina Buletina
Alina Balerina
Ina
Mie toti im spun Aly ori Pixe

Întrebări recente