| GladiatoruLValy a întrebat:

Hey salut TPU am o intrebare.Imi merge Bully Scholarship Edition, doar ca mi se incarca foarte foarte greu.Este din cauza ca l-am instalat in Local Disk C?

2 răspunsuri:
| adydels a răspuns:

Pe partitia cu Windowsul, trebuie sa ai cel putin 5-10GB liberi (mai ales daca ai Windows Vista, 7 sau 8). Este vorba de un spatiu de swap. Desi teoretic nu asta ar trebui sa fie problema principala. Nu conteaza unde instalezi jocul, nu asta este problema ca se incarca greu... Se poate sa fie o incompatibilitate hardware sau pur si simplu sa nu poata duce calculatorul (jocul poate sa se miste fluent).

| Rypzor1997 a răspuns:

Stiu ca e cam tarziu raspunsul dar uite http://www.rockstarwatch.net/news/753/Bully-PC-Patch-1-200-released/ descarca asta si nu o sa mai ai probleme ^_^