| bescan a întrebat:

Hey salut TPU as vrea si eu niste jocuri de 2GB ram Procesor : Intel (R) Celeron (R) CPU E3400 @ 2. 60Ghz, Ram: 2.00 GB As vrea de categorile, Surival, Masini, Misiuni Etc..De exemplu Ca Papers Please

Răspuns Câştigător
| Alexandru00000000 a răspuns:

Salut bescan!
Uite niste jocuri care te-ar putea ajuta:
Survival:
-Left 4 Dead

-Minecraft

-Project zomboid

-GTA San Andreas ( SA:MP)
Masini:
-Dirt (2, 3)

-Formula 1

-Need For Speed ( toate versiunile)
Si ai zis ca mai vrei si cu misiuni:
-GTA SAN ANDREAS

-L.A NOIRE

-Mafia

-Saints Row

-Just Cause. Sper ca te-am ajutat. FUNDA thinking big grin

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Depinde acum de ce placa video ai.
IN functie de placa videoa poti intra aici http://www.game-debate.com/games/
Selectezi anul si categorie si o sa ai de unde sa alegi jocuri.
Cu procesorul si ramul pe care il ai poti juca cam orice aparut pana in 2013, poate si jocuri mai noi, dar depinde de placa video;)