| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Stie cineva niste jocuri gen Metin2, 4Story, Aion, Jade Dinasty, WoW... sa fie sub un giga si jumatate. happy. Multumesc pentru timpul acordat.

5 răspunsuri:
| Moon4Lord a răspuns:

Dragon Nest SEA e cel mai tare ai 18 skilluri in bara si mai multe skilluri cale le combini cu controalele faci usor lv si e max pana la 50, dar se va face pana la 60 si sunt 6 class-uri(Warrior,Archer, Kali, Academic, Cleric, Sorceress) de exemplu din Warrior te poti face Swordmaster sau Mercenary,
Mercenary -> Destroyer sau Barbarian
Swordmaster -> Moonlord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri iti zic eu are si grafici faine daca il pui pe high graphics

| Focus11 a răspuns:

Daca vrei MMO-rpguri poti cauta pe un site www.mmohuts.com

| georgica852 a răspuns:

Diablo,Dablo2,Diablo3