| lara7 a întrebat:

Stiti cv site-uri cu chestii fain pentru Sims 3? Sau facut cumva si patchuri pentru el? cum este pets sau seasons pentru sims 2? Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Nu stiu siteuri dar mie nu-mi merge sa intru in institutiile publice thinking cum ar fi:primaria, laboratorul de stiinta...
intru in ele ca sa le vizitez sau ca sa muncesc dar nu vad pe interior ca si casa mea...ca si casa prietenilor...
oare de ce? thinking
xoxo, mary straight face

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Credeam ca e o eroare de-a mea laughing
dar oricum mersi ca m-ai lamurit happy
xoxo, mary peace sign

| lara7 explică:

Asa este jocul 'maryana5' ...nu te lasa sa vezi inauntru...nici pe mine...si nici pe nm altvineva... dar e f misto in rest...

| reliever a răspuns:

Http://www.thesims3.com/
Cred ca vei gasi ce vrei pentru Sims 3.

| Malinuka a răspuns:

Eu stiu cateva patch-uri:
the sims 3 abition
the sims 3 barnacle bay
the sims 3 generations
the sims 3 world adventures.