| Lola23 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am instalat LoL (League of Legends) si m-am jucat doar vreo 3 zile. Nu am intrat vreo saptamana si saptamana trecuta cand am vrut sa intru imi intra "cadrul" in care cica se instaleaza unde este si Play si noutatile si se tot incarca si la un moment dat se blocheaza si imi apare Update Failed (Send Logs). Si am apasat pe "Send Logs" si imi iese din joc. Ce sa fac sa ma pot din nou juca? Precizez ca am dezinstalat jocul de cateva ori si l-am instalat din nou si aceeasi chestie si netul era ok. HELP!

Răspuns Câştigător
| KentGG a răspuns:

Intra in Internet Explorer ( din start) lasa-l in bara si o sa iti mearga ( incearca si cu run as administrator,)

| Lola23 explică (pentru KentGG):

Run as administrator?
imi explici te rog?

| KentGG a răspuns (pentru Lola23):

Click dreapta pe shortcut-ul la LoL si dai pe Run as administrator ( daca ai windows 7 sau 8)

5 răspunsuri:
| KentGG a răspuns:

Bagama pe LoL la prieteni : Cr1tp.Presupun ca esti incepatoare?

| IluzieOptica a răspuns:

Poate are virusi incearca sa-l iei dupa alt site

| KentGG a răspuns (pentru IluzieOptica):

Tu gandesti? Il iei dupa oficial si are virusi, ce te-as lumina, cu un fulger!