| belfast a întrebat:

ajutati-ma va rog un prieten mi-a trimis o poza care era de fapt un keylogger si mi-a spus ca acel keylogger s-a dus in system32 cum pot scapa de el vreau tutorial amanuntit va rog

Răspuns Câştigător
| xAke a răspuns:

Keyylogerul se scapa doar prin reinstalarea Windowsului
Cu cea mai mare parere de rau si tu trebuie sa iti reinstalezi Windowsul sad

1 răspuns:
| Ic3MaNN a răspuns:

Poti scapa de el doar daca iti reinstalezi windows-ul. Altcumva nu poti face, totusi esti un keylogger. Nu poti scapa de el doar daca iti reinstalezi windows, cum ti-am zis. Sper ca te-am ajutat.