| JoinTu a întrebat:

am adaugat o subtitrare la un videoclip de_al meu pe youtube (cu edit >> subtitle >> etc...) si inca nu arata subtitrarea la videoclip straight face de ce?

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Intri pe pe pagina de Youtube a videoului, iar in partea de jos a videoului, acolo un reglezi sonorul sau claritatea imaginii trebuie sa fie un buton pe care scrie 'CC'. Dai click pe el, dupa care dai click pe 'Turn Captions On'. Bafta! big grin

1 răspuns:
| stefanel11 a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi subtitrarea. In bara de reglat sonorul ar trebui sa fie un buton "cc" si iti alegi de acolo...n-am idee ce, n-am folosit pana acum