| tonyzah a întrebat:

Am creat de curand o pagina cu imagini si jocuri pe facebook, dar nu am adunat prea multe like-uri.Am vazut ca pot crea o reclama, dar aceasta costa bani.Cum as putea aduna mai multe like-uri la pagina?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Fa un concurs de genul primii 3 care aduc cele mai multe like-uri primesc 10-8-5 EUR credit pe telefon. Chiar fara bani nu prea o sa vezi ca da lumea navala la like-uri, poate doar daca e o pagina unica, extraordinara si nemaipomenita, ceea ce banuiesc ca nu e cazul...

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum.
Si eu am o pagina despre wrestling si am muncit mult sa o fac.
Dar daca nu ai o promovare de la o pagina mare degeaba...pacat.