| balerina231 a întrebat:

Am nevoie de membership la club penguin....nu cer conturi happy, dar pls imi zice si mie cineva un server de membership la club penguin? Am incercat ultimate penguin dar nu mai merge, plz am nevoie de ajutor! Cine da cel mai bun raspun(care ma ajuta)funda+vot

1 răspuns:
| Darky000 a răspuns:

Salut Balerina, Stiu ca ai postat aceasta intrebare pe 22 August 2013, (Atunci club penguin nu era inchis) Dar acum 9/07/2018 Club penguin este inchis