| tavilicu23 a întrebat:

am o intrebare dori sa ma apuc de IMVU si m-am gandit ca ma puteti ajuta as vrea sa stiu despre ce este vorba in joc trebuie sa platesc ceva si ce poti face acolo? dau funda.

Răspuns Câştigător
| ωнιмs a răspuns:

IMVU seamănă cu sims doar că aici Punctul se pune pe aspectul Outfits`ului tău.
Şi în IMVu îţi poţi face o casă, ca si pe sims doar ca pe IMVU iti cumperi camera deja tapetată si cu podea :]
Apartamente străzi de parcuri etc...
Bani folosiţi pe IMVU sunt credite la începutul jocului primeşti 1, 500 -2, 600 credite promoţionale.
Dacă vrei mai multe pentru aţi face mai multe Outfits`uri le poţi face pe fiecare zi şi primeşti 1, 500 credite...
La Outfit îţi trebuie Păr, piele, ochi haine, cap, Accesori absolut tot...

Fundă?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| nesprit a răspuns:

Imvu este un chat 3D in care tot ce faci este sa intri in anumite camere 3D si sa vorbesti cu alti oameni din lumea intreaga. Iti poti imbraca si face avatarul sa arate asa cum vrei tu cumparand lucruri de la shop; le cumperi cu credite. La inceput iti dau ei 1, 500 de credite, sunt oferte pentru a castiga free credits, si ii mai poti cumpara cu cardul sau cu telefonul. Cam atat.

| NicuBoss a răspuns:

Sall tavalicu! IMVU este mai mult un chat dar in acest joc este un concurs in care dansezi este tare iti faci avatar il imbraci mai poti sa ii iei case unde poti vorbi cu diferiti oameni poti sa cumperi lucruri cu credit pe care ii iei cu bani reali. Sper ca te-am ajutat