| Iliuta_Cristian_1993 a întrebat:

am o întrebare : pe pc am: placă video invidia geforce 820 m, procesor Intel care i3 și 5 RAM Îmi duce gta V?

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Da,iti merge gta v doar daca ai windows pe 64 bit.Defapt,gta v merge pe orice calculator pe 64 bit cu componente minime, deoarece este foarte bine optimizat, cu o placa video banala de 500-600 lei poate duce pe ultra, si cu un procesor si alte componente dar asta e pe alta tema.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| Anonymous744 a răspuns:

Da iti duce GTA 5-ul doar ca trebuie sa fie Windowsul pe 64bit.
Pentru Gta 5 ai nevoie de 4 Gb iar daca nu ai pe 64 bit se vor folosi doar 3, 80 GB.