| CraKyGAMING a întrebat:

Un procesor Intel i3 sau i4 și o placa video GeForce cam cat ar costa?

6 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Nu exista i4, dar nu ai specificat absolut nimic din generata procesorului/modelul placii video.
Daca vorbim de un i3 din generatia 3-4 sau mai vechi cu o placa video GT mai mult de 400ron nu ai cum sa primesti.

| RainbowD a răspuns:

I4 nu exista, doar I3 I5 I7 si I9 care urmeaza sa apara parca. Depinde si de bugetul pe care vrei sa-l aloci acestor componente.

| FredyFredy a răspuns:

Mai bine un i11.

| Pietricel a răspuns (pentru FredyFredy):

Ce baa. Direct i20
64 nuclee
124 threaduri
))))))

| Pietricel a răspuns (pentru FredyFredy):

Ce baa. Direct i20
64 nuclee
128 threaduri
))))))