| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema...Cand aprind pc-ul trebuie sa dau vreo 50 de restarturi. Dc? Dau funda +vot!

4 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

E posibil sa ai vreau virusthinking daca ai antivirus dai,, scan,, la tot pc-ul... daca nai antivirus iti recomand AVG: FREE EDITION 2011winkingSUCCESbig grin funda?big grin te rog muultpuppy dog eyes

| RDG a răspuns:

Pai ai o problema cu PC cheama pe cineva sa ti reformateza si pe urma n-o sa mai faca asa sau cum a spus bogdan2091 ai vreun virus dar eu iti recomand eset e mai bun funda?

| IngerAlb a răspuns:

Pai intrebarea ta e cam confuza.De ce trebuie sa ii dai 50 de restarturi?

| RDG a răspuns (pentru IngerAlb):

Normal ca cam confuza. de aia si a intrebat pe TPU sa vada ce sa faca in legatura cu PC lol