| Scarlett011243 a întrebat:

Cand incerc sa ma uit la un serial, se opreste brusc si imi zice: Shockwave Flash has crashed.
Am Google Chrome.
Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Intri aici: http://get.adobe.com/flashplayer/
debifezi Yes, install Mc afee...
si dai download now.
Inchizi si descizi google chrome, (o sa trebuiasca sa il opresti cand se instaleaza flash player).
Daca tot primesti crash, ii dai click dreapta, settings si debifezi Enable hardware acceleration. Inchizi si deschizi google chrome din nou si ar trebui sa mearga.
Bafta, daca tot ai probleme imi spui...

| gabryelm3 a răspuns:

Eu zic sa faci un update la versiunea pe care o ai de flash player si daca nici asa nu merge schimbi browserul de pe care navighezi pe internet.

| Scarlett011243 explică (pentru gabryelm3):

Ce sa fac?
Mai detaliat laughing

| robert_6277 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti downloadezi un Addoble Shockwave nou potrivit pentru acel serial pentru ca Addoble Shockwave Flash este combatibil doar pentru jocuri 3d.