| DaNaDoT a întrebat:

Am o problema cu Metin2, sper sa ma puteti ajuta. Acum cand intru imi zice ca windows-ul(am windows vista) opreste automat programul si daca cumva gaseste o solutie imi da notificare. L-am dezinstalat si instalat de mai multe ori si nu merge. Exista alta solutie in afara de schimbarea windows-ului? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kukuucu a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul si cand il instalezi sa dai "run as administrator" ar trebui sa nu mai ai probleme.
P.S vista este un windows slab (are multe erori si multe aplicatii nu merg cu el) iti recomand sa-ti pui windows 7 sau xp funda?