| Isys a întrebat:

Am o problema, joc Lol PB (League of Legends Public Beta) si de fiecare data dupa ce am intrat in joc si am iesit, cand intru sa imi scriu contul imi scrie incontinu "Se conecteaza" si l`am lasat in jur de 30 min sa se conecteze dar nu am putut intra. Pentru a intra inapoi sa ma joc trebuie sa il instalez de fiecare data. Ma puteti ajuta rapid? Dau FUNTA! Multumesc happy!

1 răspuns:
| ZeHelp a răspuns:

Serverul este foarte, foarte mic! Pe el se conecteaza playeri nu numai din Statele Unite ( locatia serverului) dar si din Europa, Asia, Australia si din acest motiv timpul pentru logare este foarte mare!
Sa ai un Paste Fericit!
~ZeHelp.

P.S.: Adauga-ma pe EUNE: Bomb Daddy Diddy sau BlitzKrieg20.
Pe PBE: MeNamePotato.