| Eastwood a întrebat:

am o problema la League Of Legends la care nici cei de la suport tehnic nu m-au putut ajuta, asa ca am spus sa incerc si aici.
Dupa ce dau Launch si scriu contul si parola, imediat cum apare acea fereastra cum ca a intrat in cont se blocheaza laptopul pentru 1 minut, nu pot da play, nu pot misca nici mous-ul.
Cerintele sunt peste minim, dar nu stiu ce altceva ar putea cauza asta.
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Teodorescu_Mihai_2001 a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema. Eu am incercat doua metode de rezolvare dar am asteptat mai mult si s-a deblocat singur si am putut juca.
Daca asa nu merge incearca solutiile astea:
1. Reinstaleaza LoL-ul
2. Da-i repair din patch
Succes! Sper ca am fost de ajutorwinking