| dani145 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa instalez gta 4. Zice ca "The procedure entry point _BinkSetMemory@8 could not be located in the dynamic link library binkw32.dll". Cum as putea sa rezolv aceasta problema? (va rog sa raspunda cei care au gta 4 sau cei cu experienta)

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ai 3 variante.

1. descarca un alt crack si aplical in continutu instalari
2. Descarca de pe net http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? binkw32
si copiazal intai in continu instalari jocului si la urma mai il copiezi iar si in C:/WINDOWS/SYSTEM32

3. Fa un updates la drivaru placi video

| dani145 explică (pentru itsoft):

Cum fac un updates la drivaru placi?
Daca-mi raspunzi si merge iti dau funa si vot laughing.

| itsoft a răspuns (pentru dani145):

Daca ai placa video nVIDIA te duci pe icon de langa ceas dai pe click 2 mouse pe el Updates/Check for Updates. SI de ce te face sa razi. cumva iti bati joc de mine sau ce. vrei sa nu mai afisezi niciodata nimica pe sitesu aceste sau ce.

| dani145 explică (pentru itsoft):

Nu, da sti ca nu inteleg nimic din ce zici acolo, nu?

| KeNNT3D a răspuns:

Salut,downloadeaza binkw32.dll de aici:
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? binkw32
Dai in jos si dai pe download binkw32.dll fixer si dupa aceea il instalezi, daca face tot asa downloadeaza acest update:
http://www.gamezone.com/......-7-0-patch
si il instalezi dupa aceea copiezi crackul din folderul razor parca, daca nu merge nici asa incearca alta versiune a jocului de pe alt site...Bafta

| 9Mike a răspuns (pentru KeNNT3D):

Doar downloadând fișierul de care zice în eroare nu rezolvi nimic. Mai sunt și altele. Eroarea se referă la un codec lipsă pentru cutscene-urile din GTA, din câte am văzut eu pe internet.

| Help4u a răspuns:

Pentru probleme la instalare sau in timpul jocului lasa-mi mesal la adresa claudiu04111997@consultant.com si gasim rezolvare.