| Albarescul24 a întrebat:

Hey TPU,am o Problema mica,cand eram mic jucam un joc care incepea ceva de genu:Brand Buster nu imi aduc aminte bine numele dar cand am intrat stiu ca mi-am ales un caracter,(Caracterele erau,baschet balist,fotbalist,un caracter care juca beizbol si un caracter rock-star).In fine am jucat foarte mult jocul ala si vreau s-a ma apuc din nou de el, imi puteti spune cum se numeste jocul? Jocul are o grafica tip team fortres doar ca mai proasta (10, 20,30% mai proasta), Multumesc! (Funda+Vot)

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Brawl Busters asta? laughing

| Albarescul24 explică (pentru dge18):

Da Multumesc!

| dge18 a răspuns (pentru Albarescul24):

N-ai pentru ce! cautai pe net Brand Buster game si dadeai la imaginiwinking asa am gasit jocul tau de asta am pus -- laughing