| Toma_Stefan_1990 a întrebat:

am si eu o dilemă daca ma-ti putea ajuta as fii foarte recunoscător.Dau funda!
Ce placa video sa Alec intre placa video gainward nVIDIA geforce gtx 960 phantom, 2048mb sau gigabyte nVIDIA geforce gtx 960 g1gaming,2048 mb?
Aștept răspunsul cat mai repede. Multumesc!

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

La cea Phantom, se pot scoate ventilatoarele pentru a se curata mai usor de praf dar are frecvente mai mici decat g1 gaming dar este si mai ieftina.
G1 e cam mare si s-ar putea sa nu-ti incapa in carcasa.

Mai depinde si de unde vrei sa iei, poate gasesti ceva mai ieftin.