| Tudddorrr a întrebat:

Hey TpU am si eu o intrebare,cum fac ca tot ce descarc pe steam, cand inchid laptopul/computerul descarcare sa mearga in continuare, am si eu jocuri de descarcat si cand inchid laptopul a 2 zi, nimic chiar daca in 10 minute se face inca 1% happy

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Deci tu vrei sa descarci de pe Steam in timp ce pc'ul tau e stins? Nu e posibil. Daca ai mult de descarcat, lasa pc'ul deschis noaptea cum facem toti cei care avem net slab si dimineata jocul e descarcat full happy