| Delia_Ana-Maria_Sârb_1993 a întrebat:

am si eu o intrebare...Pc`ul meu mergea OK pana acum 2 zile, dar a inceput sa scoata un sunet hard diskul ca si cum ar sari un contact..si de cate ori face asa trebuie sa pun mana pe el, jos pe circuite..si din nou face acel sunet si merge, dar incepe sa imi faca tot mai des si se blocheaza.ce credeti ca a patit hard diskul?:-s Dau funda:*!

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Sal. Ai schimbat tema pc-ului tau? Ai prea multe jocuri si programe in pc?

| dinca42 a răspuns:

Nu iti inteleg problema pentru ca nu mi s-a intamplat pana acum.
Ai putea sa il scoti din priza sa ii cureti ventilatorul si sa scoti daca te pricepi piesa cu piesa si sa le pui cu grija la loc.Incearca eu asa fac cand scoate sunete deranjante.