| Beatrice50 a întrebat:

am si eu o problema cu laptop-ul.In timp ce il utilizam s-a repornit singur,a aparut un ecran albastru, iar apoi scria : " rpc is unavailable". L-am ținut deschis in jur de 5 minute,timp in care se repornea singur,iar după l-am inchis.Când am vrut sa il pornesc nu mai pornea. Aveti idee de la ce ar putea fi si daca s-ar mai putea repara? Daca da, îmi puteti spune si cum? (P.S. Imi def scuze de categorie) Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai o problemă cu bootare. Uite un tutorial video poate te ajută: https://www.youtube.com/watch?v=JurLrz_ooGw