| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care cunosc si stiu sa editeze video-uri as dori un ajutor din partea lor.

Am incercat sa filmez cu mai multe programe, dar VideoPad e cel mai simplu pentru mine, ma descurc bine in el. Dar am niste probeleme, cand termin de editat un video vreau sa ii dau export sa-l postez pe YT si imi apare o eroare, sa ma duc in AppData, Roaming si nu stiu pe unde.
Iar cand dau direct de pe YT upload la fila salvata de VideoPad imi izce ca nu accepta fisierele de tip (.vpj).
PLS ajutati-ma! Funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| YoAndreyCooL a răspuns:

Multumuescdar eu am cerut ajutor pentru program de editat nu de filmat sad