| ANONIM1123 a întrebat:

Hey tpu..am un ps3 cu bodarea de 3.55 kmeaw...imi spuneti va rog de unde pot sa downladez sonic the hedgehog 2006 si sonic unleashed? VA ROG! sau alte jocuri faine?

1 răspuns:
| Blazy a răspuns:

Pai,am vazut Sonic Unleashed in Bucuresti sec. 6 la Domo.Sonic the Hegdheog 2006 scuze nu l-am vazut, dar poti cauta pe Okazii, pe site-uri care se vind jocuri.Hai sa-ti spun, exista multe multe jocuri cu Sonic ca si: Sonic Rush Adventure, Sonic Adventure 2, Sonic Generation, Sonic and Mario At Olympic Games 2012 (e vechi de un an, da' e super) multe multe. Funda?